İletişim

Bahçelievler İstanbul merkezli firmamız, Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası'nın tüm ilçelerine aynı gün içerisinde ulaşım sağlayabiliyor.

Telefon:

0532 054 65 58

FETİH SAAT HAKKINDA BİLGİ

İhtiyaç fazlası durumunda olan ve elden çıkarmak istediğiniz saatlerinizi değerlendiriyoruz. Satıp yenisiyle değiştirmek istediğiniz marka ikinci el saatler de gerçek değerinde fiyat teklifleriyle birlikte kolayca elden çıkarılabilir. İstanbul’da ikinci el saat alım satım yapmak üzere faaliyetlerine başlayan ikincielsaattr.com; Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası ayrımı yapmadan şehrimizin her noktası için hizmet sunuyor. Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası ilçelerinin tümüne hizmet veren firmamıza, şehrimizin tüm mahalle ve semtlerinden de ulaşabilirsiniz. Dünyaca ünlü saat markalarını almak ya da satmak isterseniz, bizlerle mutlaka iletişime geçmenizi öneriyoruz. Sayfamızın solunda yer alan WhatsApp ikonunu kullanın ve hızlıca teklif isteyin! Aynı gün içerisinde adresinize gelerek nakit ödemenizi elden ve nakit olarak gerçekleştirelim. İkinci el saat alan yerler talepleriniz için bizlere haftanın 7 günü, mesai saatleri içerisinde ulaşabilirsiniz.

Yıllardır içerisinde olduğumuz ikinci el saat alım satım sektöründe söz sahibi olan firmamız, gelecek olan taleplerinizi yüksek kalite anlayışı ile çözümleyecektir. İkinci el saat alanlar hizmetini tüm İstanbul ilçelerine sunan firmamıza ulaşarak, nakit paraya çevirmek istediğiniz saatlerinizi gerçek değerinde tekliflerle kolayca satabileceğinizi unutmayın. Temiz ve yeniden satın alınabilir olması durumunda her biri için, piyasa ortalamasının üzerinde teklifler sunuyor olacağız. Hemen WhatsApp ikonuna tıklayın ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi isteyin. İkinci el saat alanlar İstanbul taleplerinizi bekliyoruz efendim…